פוליגרף

התקשרו עכשיו לקבלת פרטים נוספים וייעוץ ראשוני חינם
072-3220311

מידע נוסף על פוליגרף

צוות חקירות הינה חברה אשר הוקמה בשנת 1987 ומתחילת דרכה שמה לעצמה למטרה לעזור לאזרחים הנקלעים למצבים סבוכים ומחפשים פתרון על ידי מינוי חוקר מחברת צוות חקירות.

בין מגוון השירותים אותם מספקת חברת צוות חקירות הוא שירות של בדיקת פוליגרף.
לחברה מוניטין רב  בשל הניסיון העשיר והשירות היעיל והאיכותי שהינה מספקת ללקוחותיה כבר למעלה מ-20 שנות פעילות.  על כן, היו משוכנעים כי אם הנכם בוחרים בחברת צוות חקירות, הנכם בידיים הכי טובות שיש!

מהו פוליגרף – ואיך זה עובד בחברת צוות חקירות

פוליגרף זהו למעשה מכונת אמת המבצעת בדיקות בכדי להגיע לחקר האמת ומשתמשים בו בארץ ובכלל ברחבי העולם במידה רבה.  שימוש במכונת פוליגרף יוביל אותנו למציאת האמת במהירות וביעילות באחוז גדול מאוד מהמקרים.
בחברת צוות חקירות מעסיקים חוקרים מיומנים ומנוסים אשר מבצעים בדיקות פוליגרף על מנת להגיע לאמת.

כמו כן, חלק מהחוקרים המועסקים בחברה אחראיים על ביצוע בדיקות פוליגרף מעת לעת. נכון להיום,  בדיקות פוליגרף שמבוצעות על ידי צוות חקירות נעשות בכדי לחשוף את האמת.

כיצד מתבצעת בדיקת פוליגרף

בדיקת פוליגרף מתבצעת בצורה פשוטה ויעילה ביותר. לשם ביצוע בדיק פוליגרף מקצים חדר פוליגרף מיוחד, אליו נכנס האדם הנבדק ועובר את הבדיקה.
בדיקת פוליגרף נעשית על ידי אנשים מומחים בתחום בלבד, אשר מחברים אל הנחקרים אלקטרודות שיודעות לזהות שקרים בשל דופק שעולה בפתאומיות, ועוד.  במהלך הבדיקה נשאל הנבדק שאלות שהתשובה עליהן היא כן או לא בלבד.
יש לציין כי , ממצאי בדיקת הפוליגרף מהווים ראיה משפטית, אם מסכימים הצדדים עליהם מראש ואילו אם הצדדים לא מסכימים על כך  אז ממצאי הבדיקות ישמשו ככלי תומך לאימות או הפרכת גירסת הנבדק.
אין אפשרות להכריח אדם להיבדק להיבדק בפוליגרף. בדיקה בפוליגרף תתבצע אך ורק בכפוף לרצונו החופשי והסכמתו המלאה של הנבדק. פוליגרף הוא ללא ספק המכשיר היעיל ביותר בעת הצורך לרדת לחקר האמת.

מתי יש צורך בבדיקת פוליגרף

יש כמה מקרים בהם יש צורך בבדיקת פוליגרף.
כאשר עובד אמור להיות מועסק בחברה יוקרתית שיש בה גישה לכספים, עליו לעבור קודם לכן בדיקת פוליגרף, לראות אם הוא כשיר לעבוד בחברה הזו והאם ניתן לסמוך עליו. ישנם הרבה חברות שמבצעות בדיקות פוליגרף תקופתיות לעובדים שלהם. מטרתן של בדיקות פוליגרף מהסוג הזה הן להכניס את העובדים למשטר של עבודה ולהקפדה על כללי החברה בה הם עובדים. ישנם מקרים בהם יש חשד לגניבות, נזק לחברה או העלמות כספים המחייבים בדיקת פוליגרף ממוקדת ולכן יש לעשותה. כמו כן, במקרים של גניבת ציוד, הדלפות לגורמים שונים או כל נזק שיכול להיגרם לחברה חובה לבצע בדיקת פוליגרף.

עוד כמה פרטים חשובים אודות פוליגרף

לפני ביצוע של בדיקת פוליגרף, יש לבדוק אם קיימת בחברה תעודת הסמכה המסמיכה את החברה לבצע בדיקות של פוליגרף, שכן, לא לכל חברה יש את האישורים על כך. כמו כן, לאחר בדיקת הפוליגרף נדרשים 24 שעות על מנת לקבל את הממצאים של הבדיקה והם מועברים לצד הנבדק לאחר זמן זה, בצורה של דוח, אותו יכול הנבדק לקחת ולהציג בבית המשפט.
חוות דעתו של בודק פוליגרף שווה לחוות דעת של מומחה בבית משפט. חברת צוות חקירות מעסיקה חוקרי פוליגרף מהמומחים בתחומם. פוליגרף הוא בהחלט המצאה חשובה וטובה והמכשיר עצמו נכון ויעיל כמעט בכל המקרים. בדיקות פוליגרף הן חיוניות כמובן קבילות בכל ערכאה שיפוטית. חברת צוות חקירות משתמשת תדיר במכשירי הפוליגרף מאז שהוקמה ואלה יעילים בהחלט. אין ספק כי פוליגרף הוא מכשיר אמין יעיל וחיוני במקרים רבים.

מה קראנו בעמוד זה
השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד:
חוקר פרטי
עוד באתר: