מעקבים

התקשרו עכשיו לקבלת פרטים נוספים וייעוץ ראשוני חינם
073-7759005

מעקבים לא כל אחד יכול לבצע, שכן, בכדי לבצע מעקב יש צורך להשתמש בכלים מתקדמים, להיות בעל אופי מסוים שמאופיין בסבלנות, איפוק ועוד, הכרת תחום החקירות על בוריו ועוד מספר פרמטרים שרק חוקר מיומן יכול לבצע.
אם הנכם מעוניינים לבצע מעקב אחר אדם מסוים, אל תחשבו פעמים! חברת צוות חקירות תסייע לכם בביצוע מעקבים ברמה מקצועית לחלוטין, תוך שמירה על חשאיות מוחלטת.

מעקבים – מהם ומה הפעולות שיש לנקוט כאשר מבצעים אותם

למעשה המילים בילוש ומעקב הולכים ביחד. אלו פעולות שנעשות על מנת לקבל מידע על אדם שאנו מבקשים לחקור ולעקוב אחריו. יש לבדוק מה נסיון משרד החקירות אותו בוחרים בכל הנוגע לביצוע מעקבים. להכין נתונים שיסייעו בביצוע מעקבים (תמונה, כתובת, טלפון נייד, מקומות שהנעקב נוהג ללכת אליהם). על מנת לבצע מעקבים, יש כמובן להיערך בהתאם ולהכין שניים או שלושה חוקרים בעת מעקב. יש לשמור על דיסקטריות ולא לספר לאיש על צעדיך בנושא. וכמובן כדאי לבדוק את הסדר יום של האדם שאתה עוקב אחריו על מנת שהביצוע יעשה בצורה נכונה וסדירה יותר.

איזה תכונות צריך חוקר שמבצע מעקבים

חוקר המבצע מעקבים צריך להיות דיסקרטי, לא בולט בשטח, לדעת להשתלב בסביבה, מעקב טוב מצריך סבלנות וסובלנות, שליטה בציוד, עוקב טוב צריך שתהיה לו יכולת אילתור טובה, שליטה בשטח, אינטיליגנציה, עליו להיות ישר אמין ולבצע את עבודתו בצורה הטובה ביותר. חשוב שאדם המבצע מעקבים יהיה מאוד מנוסה בתחומו עם נסיון רב בעבודה יחידנית וכמובן גם בעבודת צוות, רצוי שיהיה בעל רשיון על אופנוע וכמובן שיהיה בעל שליטה מצויינת במקום בו מתבצעים מעקבים. מעקב טוב צריך להיעשות עם ציוד מעקבים, צריך לקחת בחשבון שלפעמים נדרש מעקב רגלי ועל כן צריך עוד עוקב שיצטרף אליו לביצוע מעקב. יש כמובן לקחת בחשבון אם הנעקב מחליף רכבים בעת ביצוע המעקבים או האם יש כניסות ויציאות מקום אליו הוא נכנס. מה העבר הביטחוני שלו, לאיזה מרחקים הוא נוסע, האם הוא איש צבא או נוהג במונית, האם הוא שייך לזרועות הבטחון, האם הוא עבריין ועוד כל מיני שאלות חשובות שיש לשאול בעת ביצוע מעקבים. בהחלט יש לקחת בחשבון כמה פרמטרים כאשר מבצעים מעקבים. זו תורה שלמה.

סוגי מעקבים

ישנם כמה וכמה סוגי מעקב שיש לשים עליהם דגש:
נייחים- מתבצעים ע"י צילום סמוי בדירה או במשרד. צילום סמוי הוא הכרחי כאן. צילום סמוי חייב להתבצע ע"י צוות מיומן בעל ציוד מתאים. בדרך כלל חקירות אלה דורשים צוות גדול של עוקבים עם ציוד צילום סמוי.
מעקב עם רכב- נעשה כמובן ברכב אחרי הנעקב או עם אופנוע- כל זה על פי שיקול המשרד. כמובן שגם כאן כדאי שיעבדו ביחד שני עוקבים כי אם רק עוקב אחד נמצא בשטח, הוא עלול לאבד את האדם אחריו הוא עוקב.
טכנים- אלה מעקבים שמתבצעים על יד ציוד. ציוד כולל מצלמות מרוחקות או ציוד מתקדם אחר הכולל צילום סמוי בין היתר.
מעקבים רגליים- אלה פעולות שלא מצריכות לנסוע עם רכב אלה מתבצעים ברגל. כאן יכול לעבוד עוקב אחד בלבד.

מה קראנו בעמוד זה
השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד:
חוקר פרטי
עוד באתר: