נטרול מעקב

התקשרו עכשיו לקבלת פרטים נוספים וייעוץ ראשוני חינם
072-3220311

מידע נוסף על נטרול מעקב

אי פעם חשתם שמישהו עוקב אחריכם? בוחן אתכם באופן מדוקדק מבלי שאתם יכולים בדיוק לדעת במי מדובר? או שאולי הבחנתם באיזו מכונית חשודה שעושה את דרכה אחרי רכבכם באופן עקבי?
לפעמים נדמה לנו שאנו נמצאים תחת מעקב של איש זר, אך איננו יכולים לשים את האצבע על כך בוודאות. המחשבה מטרידה אותנו, ואנו מתנדנדים בין תפיסתנו כפרנואידים בעלי דמיון פורה לבין החשד שאולי, אכן מישהו החליט לבצע מעקב אחרינו.
עם ריבוי משרדי החקירות כיום, לצד עלייה במספר הבוגדים בבני זוגם והמועלים בכספי החברה שלהם, רבים כיום פונים למשרדי חקירות בבקשה לאשש או להפריך חשש לאי נאמנות באמצעות חוקרים פרטיים מיומנים ובעלי ניסיון, העושים שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.
על כן, החשד שמא אדם מסוים נתון למעקב, אינו מופרך ושייך לסרטי מתח כדוגמת ג'יימס בונד, אלא חלק ממשי מחיינו, שבו עלול כל אחד מאיתנו למצוא את עצמו בשלב כזה או אחר של חיינו.
עובדה זו אמורה באופן טבעי להטריד יותר מכל אדם המקיים רומן מחוץ לנישואין, או מגלה כל חוסר נאמנות לבת זוגו. לחלופין- כל אדם המגלה חוסר נאמנות לאדם מסוים, שכן במצב זה הוא או היא חשופים להרשעה בדבר בגידה, שיובילו לפגיעה ממשית בחייהם.
משרד צוות חקירות המיומן ובעל הניסיון ארוך השנים, מציע ללקוחותיו נטרול מעקב, במסגרתו הלקוח החושד כי הינו נתון תחת מעקב, זוכה לטיפול המנטרל מעקב זה, ומצליח להטעות את החוקר הנגדי.
כדי להבין כיצד חוקר פרטי מביא לידי נטרול מעקב, צריך להבין כי ראשית ביצוע מעקב הינו אחד הגורמים המרכזיים המשמשים את עבודתו של החוקר. על מנת לנטרל מעקב צריך להביא בחשבון את כל סוגי המעקבים הקיימים הנמצאים ברשותו של החוקר- מלאכה לא פשוטה אך ניתנת לביצוע. הדבר אף מצריך זהירות משנה בתקופה המדוברת מצד הלקוח התופס עצמו כנמצא תחת מעקב.
הידע שהצטבר במשך שנים ארוכות במשרד צוות חקירות ממקרים מרובים, הביא להצטברות ידע ברמת מומחיות המאפשר לזהות מעקב ולדעת כיצד להביא לידי נטרול מעקב, באמצעות שיטות ודרכים מתוחכמים.
בזכות נטרול מעקב שמציעה חברת צוות חקירות, תוכלו למעשה להכשיל ניסיון של גורם חיצוני המבקש להתחקות אחר המהלכים שלכם, ולסקל ניסיון שלו לתעד אתכם ברגע מביך.
לרוב חוקר שנשכר על ידי אדם המבקש לעקוב אחריכם, מחזיק באמצעים טכנולוגים וידע המסוגלים בזמן לא מועט להשיג את העדות המרשיעה והמבוקשת, לכן הליך נטרול מעקב הינו מצריך היערכות מוקדמת ככל האפשר, על מנת לצמצם את גודל הפגיעה.

מה קראנו בעמוד זה
השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד:
חוקר פרטי
עוד באתר: