מצלמה נסתרת

התקשרו עכשיו לקבלת פרטים נוספים וייעוץ ראשוני חינם
072-3220311

מידע נוסף על מצלמה נסתרת

מצלמה נסתרת הינה מצלמה המותקנת הרחק מעינו של האדם הנכנס לחדר מסוים, אשר מצלמת את מעשיו ללא ידיעתו והסכמתו. מצלמה נסתרת יכולה להיות מותקנת במשרד עבודה, בבית פרטי, בבית עסק או בכל מקום שבו חפץ אדם מסוים לעקוב אחר המתרחש.

מצלמה נסתרת עשויה לשמש עבורנו כזוג עיניים הבוחנות אחר הנעשה כאשר אנו איננו מסוגלים לעקוב באופן שוטף אחר הנעשה, בעיקר משום שמדובר לרוב בשעות ארוכות מדי יום והדבר בלתי אפשרי.

בעבר מצלמה נסתרת הייתה מקושרת לסרטי מתח ופעולה משנות השמונים, והדבר נתפס כטכנולוגיה מתקדמת למדי שהיה בגדר מוצר חצי-עתידני. עם זאת, בשנים האחרונות הדבר נעשה נפוץ יותר ויותר עבור שימושים שונים. זאת עקב מחירה שירד משמעותית, וכן הפיתוחים הטכנולוגיים המאפשרים להצפינה ברמה גבוהה למדי עד בלתי נראית.

מצלמה נסתרת הפכה פופולארית בשנים האחרונות בבתים פרטיים. אחד מן המקומות הללו הינו בתים בהם מועסקת מטפלת או בייביסיטר, וההורים מעוניינים לעקוב אחר הטיפול בילדיהם כשהם לא בבית. זאת על רקע פרסומים נשנים וחוזרים בעיתונות על תיעוד מטפלות חסרות מעצורים אשר התעללו פיזית בילדים חסרי ישע, מקרים אשר גרמו לזעזוע בקרב הורים רבים, אשר נדרשו לשאלה כיצד יוכלו לדעת האם ילדיהם חשופים לסכנה זו כשהם אינם בבית שעות ארוכות?
אחת הדרכים היעילות ביתר אשר עמדו לרשותם, הינה התקנת מצלמה נסתרת אשר עוקבת אחר המתרחש בבית, ומסוגלת לדווח האם ילדיהם זוכים לטיפול נאות. כיום מהלך זה אינו נחשד כהיסטריה מוגזמת, אלא הזמנת מצלמה נסתרת עבור עניין זה הפכה לתופעה נפוצה למדי. בסופו של דבר, למרות המלצות אינספור שהמטפלת מסוגלת לנפק, אין טוב ממראה עיניים על מנת לתת דיווח מתאים.

מצלמה נסתרת הינה בשימוש נפוץ גם עבור אנשים החושדים כי בן או בת הזוג שלהם מנהל רומאן מאחר גבם. למרות שלרוב בוגדים מודעים לעובדה שהם חשופים לסכנת גילוי דבר הבגידה, ונוקטים אי אלו אמצעי זהירות.

עם זאת, לאורך זמן הניסיון מגלה כי הם אינם מצליחים להתנתק לגמרי ממושא תשוקתם החדש והם נוהגים לבצע אי אלו שיחות טלפון או פעולות המסגירות את דבר הבגידה בעודם בבית, אשר ניתנות לאיתור על ידי מצלמה נסתרת. חלקם אף מגדילים ועושים ומזמינים את בת הזוג או בן הזוג החדש אליהם הביתה.
אפשרות נוספת הינה להתקין מצלמה נסתרת ברכב בן או בת הזוג הנחשדים, במידה וחושדים כי הבגידה מתנהלת במקומות אחרים כגון צימרים המציעים חדרים לשעה ועוד.

מצלמה נסתרת עלולה להסגיר תמונות כואבות לאדם החושד בבן זוגו, שכן הן מציגות לנגד עיניו את בגידתו של אהובו לנגד עיניו. עם זאת, עדיף לרוב לדעת את האמת ולהישיר למציאות מבט, מאשר לתקוע את הראש בחול.

כיום מצלמה נסתרת מגיעה באינספור גדלים וצורות, רובן מיניאטוריות לחלוטין כפי המוכר לנו מסרטי פעולה כדוגמת "ג'יימס בונד". הטכנולוגיה פיתחה את התחום הזה לרמה מאוד מתקדמת, כך שניתן להתקין מצלמה נסתרת אפילו על עט, חגורה ועוד.
מצלמה נסתרת מתקדמת מסוגלת כיום לתעד את המתרחש בכל סוג של תאורה, בלילה או בבוקר, ממרחק או מקרוב, באופן רציף או רק כאשר מתרחשת פעולה חריגה.

אם אתם מעוניינים להתקין מצלמה נסתרת במקום העסק או בביתכם, אתם מוזמנים לפנות לחברת צוות חקירות בדף הפנייה בעמוד הראשי, אשר תספק לכם מענה מהיר לפי הצורך.

מה קראנו בעמוד זה
השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד:
חוקר פרטי
עוד באתר: