חקירות מכל הסוגים

התקשרו עכשיו לקבלת פרטים נוספים וייעוץ ראשוני חינם
072-397-0813

מידע נוסף על חקירות מכל הסוגים

חברת צוות חקירות הינה חברה המתמחה בחקירות מכל הסוגים וחרטה על דגלה מצוינות בכל הנוגע למתן שירות מתקדם, אישי, מסור ומהימן.
חברת צוות חקירות שמה לעצמה למטרה לנהל חקירות שוטפות כמובן על פי בקשת קהל לקוחותיה. חברת צוות חקירות הינה חברה בעלת מוניטין רב וכמובן ידע מקצועי בתחום.

כל החקירות שמגיעות אל צוות החברה מתנהלות ומתבצעות על הצד הטוב ביותר, תוך שימת דגש על פרטים חשובים כמו: אחריות, מקצועיות, מיומנות, עמידה  בזמנים, וכמובן עבודה תחת לחץ.

אנו מתמקדים בטיפול אישי ומסור לכל לקוח, תוך הענקת פתרונות יעילים ויצירתיים תוך הקפדה על עבודה מקצועית על הצד הטוב ביותר. תוצאות מהימנות בזמן קצר לשביעות רצון הלקוח הן ערך חשוב במשרדנו.

מהן חקירות

משרדנו כמובן מתמקד בעיקר בנושא חקירות. עיקר העבודה נעשית על ידי צוות מיומן ובעל ניסיון רב.

מנהלי החברה – ציון יפרח ואיציק בן עטר עושים את עבודתם נאמנה וכמובן מחזיקים ברשיונות על ידי משרד המשפטים וכמובן פועלים בצורה חוקית ובהקפדה יתרה על עבודתם.

חקירות הן למעשה שם כולל לעבודה מקיפה שאותה אנו מספקים.

השלבים בחקירות

ישנם כמובן כמה שלבים בעבודת חקירה אשר מתבצעים ע"י החברה מול הלקוח.
ראשית מזמנת החברה את הלקוח אליה למשרד על מנת לקבל רושם כללי בנושא איתו היא הולכת לעבוד. הלקוח מספק לחברה את כל המידע הדורש בנוגע להליך חקירות שהיא הולכת לבצע, ואנו כמשרד חקירות כמובן לוקחים את כל המידע הנ"ל ומנתחים אותו – משמע מפרקים את המידע לגורמים אשר יסייעו לנו לעבוד בצורה נכונה ולהגיע לחקר האמת.

סוגי חקירות

יש כמובן כמה וכמה סוגי חקירות לדוגמא:

1. חקירות כלכליות – אלה חקירות אשר מטרתן להוציא מידע הנוגע לנכסים של הנחקר – מידע על חשבונות פיקטיביים, חשבונות מוסתרים או כספים שהוא מעלים לחו"ל.

2. חקירות פרטיות – אלא חקירות שבדרך כלל נעשות בדלתיים סגורות. חקירה פרטית בדרך כלל נעשית אחרי אדם מסויים או אחרי גוף שאותו חוקרים. חקירה פרטית היא בהחלט דיסקרטית, חקירה פרטית כמובן נעשית בצורה מאוד יסודית תוך הקפדה על נהלים מסיימים. חקירה פרטית היא מאוד יעילה ברוב המקרים והתוצאות הן טובות ביותר. חקירה פרטית כדאי שתתבצע ע"י חברה מקצועית. למעשה חקירות פרטיות הם שם כולל לכל החקירות שנעשות. חקירות פרטיות כוללות גם את החקירות האישיות וגם את החקירות הפליליות.  חקירות פרטיות הן למעשה הנפוצות ביותר משום שהם עוסקות בתחומים רבים. משרדנו מתמחה שנים בחקירות פרטיות.

3. חקירות פליליות חקירות פלילות הן כמו חקירות פרטיות רק כאן הפן הפלילי תופס מקום – וההתעסקות פה יכולה להיות עם עבריינים או אנשי העולם התחתון- חקירה פלילית צריכה להתנהל בזהירות רבה.

4. חקירות אישות – אלה חקירות שמתנהלות בעיקר בסוגיית היחסים הבין זוגיים. חקירות אלה יכולות להעישות בין זוגות נשואים או זוגות שנימצאים בתהליך של גירושין.

5. חקירות בחו"ל – אלה חקירות שבדרך כלל מתבצעות בחו"ל כאשר לקוח מסויים מבקש מידע על מישהו שחיי בחול. חברת צוות חקירות מנהלת גם חקירות מסוג זה.
ישנם סוגים שונים של חקירות ובדרך כלל אנו ממנים חוקרים מיוחדים לכל נושא. רצוי שכל חוקר יתמחה בתחום מסויים של חקירות על מנת שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר. חקירות הם בהחלט נושא מורכב בפני עצמו וכמובן שיש ללמוד אותו היטב ולהיות בקיאים בו.

מה קראנו בעמוד זה