חקירות גירושין

התקשרו עכשיו לקבלת פרטים נוספים וייעוץ ראשוני חינם
072-397-0813

מידע נוסף על חקירות גירושין

חקירות גירושין הינן בין התחומים המורכבים והרגישים ביותר שבתחום פעילותו של חוקר פרטי. לצערנו, המדובר גם בנתח ניכר מתיקי עבודותיו, שכן בשנים האחרונות גואה מספרם של החושדים בבני זוגם ומבקשים לאמת או להפיך את החשש שבן הזוג שלהם מנהל רומן מחוץ לגבם.

חקירות גירושין מצריכות אנרגיה רבה מצד האדם החושד, שכן להגיע למצב שבו הוא מתאמת עם חששו הגדול ביותר- שבן הזוג שלו אינו נאמן עוד והפר את ההסכם הכתוב להיות נאמן לנצח, הינו בעל פוטנציאל רב להתממש.

רוב בני הזוג החושדים מגיעים במצב שבו במשך זמן רב התכנסו בתוך עצמם ובילו שעות ארוכות במחשבות ובחשדות, ובניסיון לנהל מעקב פרטי משלהם- לעקוב אחרי שיחות הטלפון הנכנסות של בן הזוג, להריח את חולצתו ועוד. עם זאת, הניסיון מלמד שרבים מן הבוגדים מודעים לסיכון שיתפשו, ועל כן הם דואגים לטשטש עקבות.

בנוסף, ישנם מצבים בהם בני הזוג חוששים להתעמת מול בן הזוג מפני שהם צופים הכחשה גורפת שלו וניסיון להתחמק, והם מעדיפים לגלות את האמת בדרך הרבה יותר "סטרילית" ומהירה. על כן, חקירות גירושין מהוות יותר ויותר אופציה נפוצה בקרב זוגות החוששים מבגידת אהובם.

דהיינו, לא תמיד אוזרים עוז בני זוג החשים נבגדים ופונים לחקירות גירושין, משום החשש הגדול. עם זאת, בני זוג רבים מעדיפים להימנע מחוסר הוודאות המערער את חייהם, ומחליטים לפנות לחוקר פרטי שיאשש או יפריך את חששם.

על אף שרוב בני הזוג החושדים מגיעים למשרד חוקר פרטי בשלב הלפני אחרון, חשוב לדעת שרצוי לא לחכות לסימנים רבים מדי על מנת להתחיל חקירות גירושין. זאת משום שבשלבים הראשוניים בן הזוג אינו מודע עוד לעובדה שיתכן וחושדים בו, ועל כן הוא ימנע מלנקוט באמצעי זהירות כלשהם. כמו כן, ההוכחות תהיינה חותכות יותר בבית המשפט, ויעניקו במקרה זה יתרון לבן הזוג הנבגד, אשר יוכל לשמור על נכסים אשר ברשותו, שכן חלוקת הרכוש אינה אוטומטית במקרה של בגידה.

חקירות גירושין בשנים האחרונות שינו את פניהן עקב השתלטות הטכנולוגיה על חיינו, אשר בהתאם שינתה את מרקם היחסים הזוגיים כפי שהכרנו אותם קודם לכן. בני זוג רבים מכירים היום באמצעות האינטרנט, ולצערנו לא מעטים בהם אף מנהלים רומאנים ברשת האינטרנט.

בנוסף, במסגרת חקירות גירושין, יתכן ויעלו על הפרק גם היבטים כלכליים, לעיתים, במצבים בהם בן הזוג יוצא נפסד בתשלומי המזונות או בכל חלוקת רכוש, עשויה להתקיים גם חקירה כלכלית. המדובר בסכומים לא מבוטלים, בעיקר כאשר הילדים טרם הגיעו לגיל 18, ולפי החוק קיימת חובת מזונות עבורם. מצבים מסוג זה, ביהמ"ש ידרוש הוכחות חותכות לגבי מסוגלותו הכספית של בן הזוג. מדובר בחקירה הדורשת תשומת לב וזהירות יתרה, שכן היא מצריכה חקירה מעמיקה בדבר נכסים חומריים.

חשוב לשים לב כי כשמדובר בחקירות גירושין, יש לבחור משרד חקירות רציני אשר יצליח לבנות תיק חקירה שיהיה קביל בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה. אחרת, אין חשובות לעדויות שיאספו, מפלילות ככל שיהיו.

בנוסף, משרד צוות חקירות מסייע במידת הצורך ללקוח על ידי המלצה על עורך דין מומחה לגירושין המלווה אותו צעד אחר צעד.

צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף על חקירות גירושין ופגישה עם חוקר פרטי מקצועי מטעמנו.

מה קראנו בעמוד זה