הרצאות

התקשרו עכשיו לקבלת פרטים נוספים וייעוץ ראשוני חינם
073-7759005

בואו להתנסות בהצצה נדירה לעולמו של החוקר הפרטי

מסוקרנים כיצד נראים אחורי הקלעים של עולם החקירות?
שמעתם על סיפורי בלשים ותמיד הסתקרנתם לדעת האם מדובר בדרמות מנופחות של חוקרים חובבים או סיפורים אותנטיים?
משרד צוות חקירות אשר רכש ניסיון רב בזירת החקירות בארץ ובעולם, מציע שירותי הרצאות מרתקות שיחשפו בפניכם את עולמם המרתק של החוקרים הפרטיים לבתי ספר, ועדי עובדים, חוגי בית ועוד. בין היתר, ישתף המרצה מגוון סיפורים מרתקים מתחומי החקירות השונים.
במהלך ההרצאה, יחלוק החוקר הפרטי ידע מניסיונו הרחב, ויחלק למשתתפים טיפים לזיהוי מעקבים, כיצד לדעת שבן הזוג בוגד בך, ועוד טיפים שיאפשרו לכם לחדד את החושים ולהיות ערים למתרחש סביבכם.

המציאות עולה על כל דמיון!

משתתפי ההרצאות יופתעו לגלות כי עולמו של החוקר הפרטי איננו נותר בעמודי העיתונים ובטורים האישיים במקומונים, אלא לעיתים קרובות הינו חלק מעולמנו היומיומי. להבדיל מהתפיסה הרווחת, שרק נשים וגברים נבגדים נעזרים בשירותיו. היום המונים נעזרים בשירותי חוקר פרטי, החל ממעסיקים וכלה עיריות.
בואו לשמוע על עולם החקירות מנקודת מבטו של חוקר פרטי מנוסה בעל שנים בתחום, שהספיק לצבור מלאי סיפורים מפתיעים ויוצאי דופן שיסמרו את שערותיכם, ירתקו ואף יעלו גיחוך.

חוקר מנוסה זוכה במהלך שנותיו להיתקל באינספור מצבים מגוונים ויוצאי דופן. מטבע הדברים, כשמדובר במין האנושי, אין גבול למגוון הסיטואציות והמקרים הנוצרים במסגרת אינטראקציות שונות.

הרצאה הינה הזדמנות מצוינת להעביר ערב מהנה ומעשיר בחברת חברים קרובים, בין אם מדובר בקולגות או חברים ותיקים. כשמדובר בהרצאה של חוקר פרטי שבאמתחתו סיפורים מפתיעים ועסיסיים מהחיים, מדובר בהנאה מובטחת.

לרשותכם מגוון נושאים מרתקים לבחירה

הרצאות בנושאי הסכנות האורבות בגלישה באינטרנט

בשנים האחרונות עם התרבות ילדים בני הנוער הנקלעים למצבים מסוכנים עקב השימוש ברשת האינטרנט, בין אם המדובר ביחסים אינטימיים של קטינים עם בגירים, אתרי זימה, הימורים לא חוקיים ברשת, סכנת פדופיליה, צריכת חומרים מסוכנים כגון סמים ביתר קלות, ועוד, הורים רבים מוצאים עצמם חסרי אונים נוכח הסכנות הרבות.
הרצאה בנושא זה מקיפה את נושאי הסכנה השונים תוך מתן טיפים כיצד להימנע ממצבים אלה, ומיועדת להורים וילדים כאחד.

הרצאות בנושאי בגידות

חקירות בגידות הן מן הפופולאריות ביותר בקרב חוקרים פרטיים, שכן עליית מקרי הגירושין מלמדת כי זוגות רבים יותר מגיעים למבוי סתום בקשר, המוביל אותם לעיתים לחיפוש נחמה מחוץ לבית. למרות השכיחות הגבוהה והשגרתיות לכאורה שבמעשה, ישנם מגוון סיפורים עסיסיים ומסקרנים המפתיעים גם את אלה הנוהגים לעקוב אחר טורי החוקרים הפרטיים המופיעים מדי שבוע במקומונים. הרצאה זו לא תותיר אתכם אדישים.

הרצאות בנושאי חקירות ביטוח

משרד החקירות מעניק שירותים לחברות ביטוח רבות ומגוונות החושדות כי לקוחותיהם מדווחים על נזקים שונים ודמיוניים על מנת לזכות בדמי הביטוח במרמה. במהלך הרצאה זו יחלוק החוקר הפרטי מגוון סיפורים מצחיקים ומרתקים על אודות רמאים שונים שנתפסו בשעת מעשה.

הרצאות בנושאי חקירות פרטיות

עולם הפלילים יכול לספק לנו רמז עבה לגבי הדרמות המתחוללות בקרב אנשים החיים בקרבנו, לעיתים שכננו וחברנו הקרובים, שאנו איננו יודעים על מעלליהם. עם זאת, מה שמגיע למדור הפלילים, הינו רק קצת חוט של העולם המרתק הנגלה בפני החוקר הפרטי, שכן הסיפורים המסקרנים באמת נסגרים מאחורי הקלעים מבלי שהם מגיעים לעיתונות, ללא הגשת כתב אישום כזה או אחר.

אז אם אתם מעוניינים להציף לתחום שלרוב נותר נסתר מעין הציבור הרחב, הזמינו הרצאות מרתקות שיסחפו את כל המשתתפים לעולם מסקרן ומותח ויזכה אותם בערב חוויתי ומהנה.

מה קראנו בעמוד זה
השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד:
חוקר פרטי
עוד באתר: