בלש פרטי | בילוששרות ומענה טלפוני 24 שעות ביממה שירות24/7 072-3970813 i568568@gmail.com

בלש פרטי

על בלש פרטי לבטח כבר שמעתם בעבר. אולם, כיצד בלש פועל, מה השירותים שהוא מציע, מהו מחיר בלש פרטי, מה החשיבות של פעילות בלש פרטי במשרד חקירות ועוד, על כל זאת, נדבר בהמשך.
אחד מהתחומים הבולטים בהם מתעסקת חברת צוות חקירות הינו תחום בילוש פרטי, שכן, תחום זה נוגע להמון היבטים אישיים ועסקיים כגון: בילוש אחר עובד בחברה, בילוש אחר בן/ת זוג ועוד, ורבים פונים אל בלש פרטי שיעשה עבורם את החקירה, על הצד הטוב ביותר.

מיהו בלש פרטי

בלש פרטי הוא למעשה אדם העוסק בחקירת ובילוש במסגרת אזרחית וכמובן אדם בעל רשיון לעסוק בתחומים אלה. מטרתו של הבלש היא לאסוף כמה שיותר מידע שהוא לא תמיד ידוע ולעיתים קרובות הוא מידע מסווג. כמו כן, על הבלש הפרטי לאסוף מידע וכמובן לפרק אותו לגורמים, בכדי לקבל תמונת מצב נכונה.
אין כל ספק כי עבודת בילוש היא עבודה מאוד פרטנית. מדובר במגוון תחומים כגון: הונאה, אישות, בגידות, גניבות ועוד.ספציפי. למשל חוקר מסויים יכול להיות מקצועי בכל הנושא של ריגול תעשייתי בעוד שהתמחותו של חוקר אחר יכולה להיות בנושא של בגידות ואישות.

מה מותר ומה אסור לבלש פרטי

התפקיד הוא בהחלט מורכב ומעניין. על החוקר חל איסור להתחזות לגורם כלשהו ואוסר לו להציג עצמו כמי שיש לו רשיון של רופא או כל אדם בעל מקצוע חופשי אחר. יחד עם זאת הוא יכול בהחלט לאמץ לעצמו שם או זהות פיקטיביים על מנת לבצע את משימתו באופן מקצועי ומושלם. אסור לו בשום פנים ואופן לבצע האזנות סתר בכל מקרה שהוא. מדובר במקצוע בהחלט מעניין ומרתק והוא בדרך כלל עובד עם חברת חקירות כזו או אחרת. חברת צוות חקירות מעסיקה בלשים פרטיים וכמובן גם חוקרים פרטיים על מנת לבצע את המשימות אשר מוטלות עליה.

נושא הרשיון של בלש פרטי

בלש פרטי אשר רשיונו מאפשר לו לעבוד עם חברת חקירות אחת למעשה אוסר עליו לעבוד בממקביל עם חברות חקירות אחרות. בלש פרטי יכול לעבוד רק עם חברת חקירות אחת. על מנת להיות בעל רישון יש ללמוד מסלול של 3 שנים במשרד חקירות ומעבר של מבחן הסמכה של משרד המשפטים. על כל בלש חלה החובה במבחן הסמכה. על מנת לקבל רשיון בעל משרד חקירות יש צורך לצבור וותק של 5 שנים כחוקר פרטי מורשה ולהגיש במקביל בקשה למשרד המשפטים על מנת לקבל את אישורם לעבודה.

תכונות נפוצות שהכרחיות שיהיו לבלש פרטי

בלש שנשכר לביצוע חקירה באופן פרטי צריך שיהיו לו כמה תכונות בסיסיות על מנת שיוכל לבצע את עבודתו נאמנה. בלש פרטי צריך להיות דיסקרטי, בלש שחוקר באופן פרטי צריך להיות מבריק ובעל ראש גדול, חייב לעמוד בתנאי לחץ לעיתים ולקבל החלטות מהירות לפעמים. בעיקר צריך להיות ממוקד למטרה ולבצע את עבודתו ביעילות ובמקצועיות. צריך כמובן גם הרבה סבלנות בעת ביצוע העבודה שלו. חברת צוות חוקים מעסיקה חוקרים פרטיים וכמובן בלשים פרטיים מהשורה הראשונה. בלש לצורך העניין מתפקד ממש כפי שחוקר פרטי מתפקד. מרבית הבלשים הפרטיים אותם מעסיקה חברת צוות חקירות הם יוצאי משטרת ישראל וזרועות הביטחון השונים.

בלש פרטי מחיר – איפה זה בא לידי ביטוי

לכל בלש פרטי יש מחיר שונה. מחיר בלש פרטי משתנה בהתאם לסוג החקירה, כמות הזמן הנדרשת לביצוע המשימה, המורכבות שלה, וכמובן השם שלו בשוק. בצוות חקירות תיהנו משירותי חקירות פרטיות בכל תחום ברמת האיכות הגבוהה ביותר עם מחיר השווה לכל כיס.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר ולהיפגש עם בלש פרטי מטעמנו? השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר או התקשרו כעת ונענה.

Call Now Button