אבטחת אישים

התקשרו עכשיו לקבלת פרטים נוספים וייעוץ ראשוני חינם
072-3220311

מידע נוסף על אבטחת אישים

אבטחת אישים נקשרת אצל ישראלים רבים לתפקיד בעל הילה זוהרת שבדרך כלל  משויך למאבטחי ראש הממשלה ואנשי השב"כ, לצד כוכבנים הוליבודיים שנאלצים לשכור מבטחים שיהדפו עבורם מעריצים אובססיביים. עם זאת, כיום גם אנשים מהשורה לעיתים מוצאים עצמם בעלי צורך להיעזר בשירות אבטחת אישים.

לתחושת הביטחון של האדם ישנו ערך עליון- בהיעדר בטחון איכות חייו נפגמת עד מאות, שכן הוא אינו יכול להסתובב בביטחון ללא חשש, להתהלך כאוות נפשו להיכן שליבו חפץ, ואף לישון בלילה. אדם החש שחייו נתונים בסכנה, נתון כל העת לטרדות והפרעות במהלך חייו, ובשלב זה עולה הצורך בשכירת חברת אבטחת אישים אשר תחזיר את השקט והביטחון לאדם.

חברת צוות חקירות מציעה ללקוחותיה שירות אבטחת אישים במקרים בהם אדם חש חשש לשלומו. מחלקת אבטחת אישים בחברה הינה בעלת ניסיון רב, ומעסיקה לוחמים ובוגרי מערכת הביטחון למשימות אבטחה שונות.

המאבטחים חמושים ומוכנים לתת מענה מיידי במצבי סכנה- בין היתר בליווי רגלי ובליווי על רכב, חילוץ מהיר ואף בידוד אירועים, הכול תוך הרגישה הראויה הכרוכה באבטחה מסוג זה. המאבטחים עוברים אימונים ומקפידים על תרגול שוטף, בין היתר ירי במצבי חירום, זיהוי חשודים, קרב מגע, ועוד.

לקוח צוות חקירות המעוניין בשירות אבטחת אישים, מוזמן לפגישה במהלכה מנותח ומוגדר הסיכון המדובר, תוך בנייתה של תוכנית אבטחה בהתאמה אישית.

בין לקוחות חברת צוות חקירות בעלי תפקידים בכירים, אנשים עסקים ועוד. המאבטחים ממלאים את תפקידם בצורה דיסקרטית, מקפידים לא למושך תשומת לב, לשמור על קשר עין עם הלקוח, תוך מתן חשיבות עליונה לעבודתם. ישנה הקפדה עליונה על התאמה מקסימאלית של המאבטח לאורך חייו של הלקוח, תוך התחשבות יתירה.

חברת צוות חקירות מקפידה להעסיק במחלקת אבטח אישים מאבטחים בעלי יחסי אנוש טובים, ואנשי שירות, בנוסף למקצועיותם, על מנת להבטיח שביעות רצון עליונה של הלקוח. זאת מתוך הבנה כי הזמן שבו שוהים המאבטחים לצד הלקוחות מסתכם בשעות רבות וארוכות.

אבטחת אישים של חברת צוות חקירות שמה לה למטרה לצמצם את אי הנוחות העלול להיווצר כתוצאה מאבטחה צמודה, ועושה לשם כך מאמצים רבים. הודות לכך, לקוחות החברה מרוצים משירות אבטחת אישים מקצועי ומהימן, תוך שמירה על שגרת חיים רגילה, ללא חשש או הפרעות מיותרות.

מה קראנו בעמוד זה
השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד:
חוקר פרטי
עוד באתר: