צוות חקירות https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/ Tue, 14 Mar 2023 10:07:22 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.5.3 https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/wp-content/uploads/2021/08/cropped-semel-32x32.png צוות חקירות https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/ 32 32 מצלמה נסתרת https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%9e%d7%a6%d7%9c%d7%9e%d7%94-%d7%a0%d7%a1%d7%aa%d7%a8%d7%aa/ https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%9e%d7%a6%d7%9c%d7%9e%d7%94-%d7%a0%d7%a1%d7%aa%d7%a8%d7%aa/#respond Fri, 06 Aug 2021 07:10:10 +0000 https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/?p=4083 מצלמה נסתרת הינה מצלמה המותקנת הרחק מעינו של האדם הנכנס לחדר מסוים, אשר מצלמת את מעשיו ללא ידיעתו והסכמתו. מצלמה נסתרת יכולה להיות מותקנת במשרד עבודה, בבית פרטי, בבית עסק או בכל מקום שבו חפץ אדם מסוים לעקוב אחר המתרחש. מצלמה נסתרת עשויה לשמש עבורנו כזוג עיניים הבוחנות אחר הנעשה כאשר אנו איננו מסוגלים לעקוב […]

The post מצלמה נסתרת appeared first on צוות חקירות.

]]>
מצלמה נסתרת הינה מצלמה המותקנת הרחק מעינו של האדם הנכנס לחדר מסוים, אשר מצלמת את מעשיו ללא ידיעתו והסכמתו. מצלמה נסתרת יכולה להיות מותקנת במשרד עבודה, בבית פרטי, בבית עסק או בכל מקום שבו חפץ אדם מסוים לעקוב אחר המתרחש.

מצלמה נסתרת עשויה לשמש עבורנו כזוג עיניים הבוחנות אחר הנעשה כאשר אנו איננו מסוגלים לעקוב באופן שוטף אחר הנעשה, בעיקר משום שמדובר לרוב בשעות ארוכות מדי יום והדבר בלתי אפשרי.

בעבר מצלמה נסתרת הייתה מקושרת לסרטי מתח ופעולה משנות השמונים, והדבר נתפס כטכנולוגיה מתקדמת למדי שהיה בגדר מוצר חצי-עתידני. עם זאת, בשנים האחרונות הדבר נעשה נפוץ יותר ויותר עבור שימושים שונים. זאת עקב מחירה שירד משמעותית, וכן הפיתוחים הטכנולוגיים המאפשרים להצפינה ברמה גבוהה למדי עד בלתי נראית.

מצלמה נסתרת הפכה פופולארית בשנים האחרונות בבתים פרטיים. אחד מן המקומות הללו הינו בתים בהם מועסקת מטפלת או בייביסיטר, וההורים מעוניינים לעקוב אחר הטיפול בילדיהם כשהם לא בבית. זאת על רקע פרסומים נשנים וחוזרים בעיתונות על תיעוד מטפלות חסרות מעצורים אשר התעללו פיזית בילדים חסרי ישע, מקרים אשר גרמו לזעזוע בקרב הורים רבים, אשר נדרשו לשאלה כיצד יוכלו לדעת האם ילדיהם חשופים לסכנה זו כשהם אינם בבית שעות ארוכות?
אחת הדרכים היעילות ביתר אשר עמדו לרשותם, הינה התקנת מצלמה נסתרת אשר עוקבת אחר המתרחש בבית, ומסוגלת לדווח האם ילדיהם זוכים לטיפול נאות. כיום מהלך זה אינו נחשד כהיסטריה מוגזמת, אלא הזמנת מצלמה נסתרת עבור עניין זה הפכה לתופעה נפוצה למדי. בסופו של דבר, למרות המלצות אינספור שהמטפלת מסוגלת לנפק, אין טוב ממראה עיניים על מנת לתת דיווח מתאים.

מצלמה נסתרת הינה בשימוש נפוץ גם עבור אנשים החושדים כי בן או בת הזוג שלהם מנהל רומאן מאחר גבם. למרות שלרוב בוגדים מודעים לעובדה שהם חשופים לסכנת גילוי דבר הבגידה, ונוקטים אי אלו אמצעי זהירות.

עם זאת, לאורך זמן הניסיון מגלה כי הם אינם מצליחים להתנתק לגמרי ממושא תשוקתם החדש והם נוהגים לבצע אי אלו שיחות טלפון או פעולות המסגירות את דבר הבגידה בעודם בבית, אשר ניתנות לאיתור על ידי מצלמה נסתרת. חלקם אף מגדילים ועושים ומזמינים את בת הזוג או בן הזוג החדש אליהם הביתה.
אפשרות נוספת הינה להתקין מצלמה נסתרת ברכב בן או בת הזוג הנחשדים, במידה וחושדים כי הבגידה מתנהלת במקומות אחרים כגון צימרים המציעים חדרים לשעה ועוד.

מצלמה נסתרת עלולה להסגיר תמונות כואבות לאדם החושד בבן זוגו, שכן הן מציגות לנגד עיניו את בגידתו של אהובו לנגד עיניו. עם זאת, עדיף לרוב לדעת את האמת ולהישיר למציאות מבט, מאשר לתקוע את הראש בחול.

כיום מצלמה נסתרת מגיעה באינספור גדלים וצורות, רובן מיניאטוריות לחלוטין כפי המוכר לנו מסרטי פעולה כדוגמת "ג'יימס בונד". הטכנולוגיה פיתחה את התחום הזה לרמה מאוד מתקדמת, כך שניתן להתקין מצלמה נסתרת אפילו על עט, חגורה ועוד.
מצלמה נסתרת מתקדמת מסוגלת כיום לתעד את המתרחש בכל סוג של תאורה, בלילה או בבוקר, ממרחק או מקרוב, באופן רציף או רק כאשר מתרחשת פעולה חריגה.

אם אתם מעוניינים להתקין מצלמה נסתרת במקום העסק או בביתכם, אתם מוזמנים לפנות לחברת צוות חקירות בדף הפנייה בעמוד הראשי, אשר תספק לכם מענה מהיר לפי הצורך.

The post מצלמה נסתרת appeared first on צוות חקירות.

]]>
https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%9e%d7%a6%d7%9c%d7%9e%d7%94-%d7%a0%d7%a1%d7%aa%d7%a8%d7%aa/feed/ 0
אבטחת אישים https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%90%d7%91%d7%98%d7%97%d7%aa-%d7%90%d7%99%d7%a9%d7%99%d7%9d/ https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%90%d7%91%d7%98%d7%97%d7%aa-%d7%90%d7%99%d7%a9%d7%99%d7%9d/#respond Fri, 06 Aug 2021 07:07:00 +0000 https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/?p=4075 אבטחת אישים נקשרת אצל ישראלים רבים לתפקיד בעל הילה זוהרת שבדרך כלל  משויך למאבטחי ראש הממשלה ואנשי השב"כ, לצד כוכבנים הוליבודיים שנאלצים לשכור מבטחים שיהדפו עבורם מעריצים אובססיביים. עם זאת, כיום גם אנשים מהשורה לעיתים מוצאים עצמם בעלי צורך להיעזר בשירות אבטחת אישים. לתחושת הביטחון של האדם ישנו ערך עליון- בהיעדר בטחון איכות חייו נפגמת […]

The post אבטחת אישים appeared first on צוות חקירות.

]]>
אבטחת אישים נקשרת אצל ישראלים רבים לתפקיד בעל הילה זוהרת שבדרך כלל  משויך למאבטחי ראש הממשלה ואנשי השב"כ, לצד כוכבנים הוליבודיים שנאלצים לשכור מבטחים שיהדפו עבורם מעריצים אובססיביים. עם זאת, כיום גם אנשים מהשורה לעיתים מוצאים עצמם בעלי צורך להיעזר בשירות אבטחת אישים.

לתחושת הביטחון של האדם ישנו ערך עליון- בהיעדר בטחון איכות חייו נפגמת עד מאות, שכן הוא אינו יכול להסתובב בביטחון ללא חשש, להתהלך כאוות נפשו להיכן שליבו חפץ, ואף לישון בלילה. אדם החש שחייו נתונים בסכנה, נתון כל העת לטרדות והפרעות במהלך חייו, ובשלב זה עולה הצורך בשכירת חברת אבטחת אישים אשר תחזיר את השקט והביטחון לאדם.

חברת צוות חקירות מציעה ללקוחותיה שירות אבטחת אישים במקרים בהם אדם חש חשש לשלומו. מחלקת אבטחת אישים בחברה הינה בעלת ניסיון רב, ומעסיקה לוחמים ובוגרי מערכת הביטחון למשימות אבטחה שונות.

המאבטחים חמושים ומוכנים לתת מענה מיידי במצבי סכנה- בין היתר בליווי רגלי ובליווי על רכב, חילוץ מהיר ואף בידוד אירועים, הכול תוך הרגישה הראויה הכרוכה באבטחה מסוג זה. המאבטחים עוברים אימונים ומקפידים על תרגול שוטף, בין היתר ירי במצבי חירום, זיהוי חשודים, קרב מגע, ועוד.

לקוח צוות חקירות המעוניין בשירות אבטחת אישים, מוזמן לפגישה במהלכה מנותח ומוגדר הסיכון המדובר, תוך בנייתה של תוכנית אבטחה בהתאמה אישית.

בין לקוחות חברת צוות חקירות בעלי תפקידים בכירים, אנשים עסקים ועוד. המאבטחים ממלאים את תפקידם בצורה דיסקרטית, מקפידים לא למושך תשומת לב, לשמור על קשר עין עם הלקוח, תוך מתן חשיבות עליונה לעבודתם. ישנה הקפדה עליונה על התאמה מקסימאלית של המאבטח לאורך חייו של הלקוח, תוך התחשבות יתירה.

חברת צוות חקירות מקפידה להעסיק במחלקת אבטח אישים מאבטחים בעלי יחסי אנוש טובים, ואנשי שירות, בנוסף למקצועיותם, על מנת להבטיח שביעות רצון עליונה של הלקוח. זאת מתוך הבנה כי הזמן שבו שוהים המאבטחים לצד הלקוחות מסתכם בשעות רבות וארוכות.

אבטחת אישים של חברת צוות חקירות שמה לה למטרה לצמצם את אי הנוחות העלול להיווצר כתוצאה מאבטחה צמודה, ועושה לשם כך מאמצים רבים. הודות לכך, לקוחות החברה מרוצים משירות אבטחת אישים מקצועי ומהימן, תוך שמירה על שגרת חיים רגילה, ללא חשש או הפרעות מיותרות.

The post אבטחת אישים appeared first on צוות חקירות.

]]>
https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%90%d7%91%d7%98%d7%97%d7%aa-%d7%90%d7%99%d7%a9%d7%99%d7%9d/feed/ 0
האזנות סתר https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%94%d7%90%d7%96%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%a1%d7%aa%d7%a8/ https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%94%d7%90%d7%96%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%a1%d7%aa%d7%a8/#respond Fri, 06 Aug 2021 07:06:40 +0000 https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/?p=4073 רבים המעוניינים לשכור שירות משרד חקירות, לעיתים מעלים את הבקשה לערוך לאדם שבו הם חושדים האזנות סתר. במאמר זה נסקור מהן האזנות סתר, כיצד הן מתבצעות והאם הן חוקיות? האזנות סתר למעשה הינה הליך מפתה, שכן באמצעות האזנה לאדם שבו אנו חושדים, אנו יכולים לדעת בבירור מהן תוכניותיו, מה מניע אותו, ואף לעיתים לתת תשובה […]

The post האזנות סתר appeared first on צוות חקירות.

]]>
רבים המעוניינים לשכור שירות משרד חקירות, לעיתים מעלים את הבקשה לערוך לאדם שבו הם חושדים האזנות סתר. במאמר זה נסקור מהן האזנות סתר, כיצד הן מתבצעות והאם הן חוקיות?
האזנות סתר למעשה הינה הליך מפתה, שכן באמצעות האזנה לאדם שבו אנו חושדים, אנו יכולים לדעת בבירור מהן תוכניותיו, מה מניע אותו, ואף לעיתים לתת תשובה לשאלה המטרידה אותנו- האם הוא בוגד? האם הוא מועל באמוננו?
האזנות סתר יכול להיות על ידי מעקב של קווי טלפון, טלפון נייד, מכשיר פקס, חדרי ישיבות ומשרדים למעשה כל חלל בבית פרטי או בבית עסק.
לעיתים קרובות אנו שומעים על האזנות סתר שמבצעת המשטרה לאישים חשובים ומבוקשים, ביניהם עבריינים מן העולם התחתון, פוליטיקאים, ועוד. זאת על מנת לתפוס אותם בקלקלתם בזמן אמת. ביולי 2011 עלו לכותרות בכירי עיתון ניוז אוף דה וורלד, ושמם נקשר סביב שערוריית האזנות סתר, כאשר התברר כי העיתון הזמין כ-4000 האזנות סתר. גילוי זה הוביל לשורה של כתבי אישום נגד המעורבים בדבר.
למרות שעל ידי האזנות סתר ניתן להרשיע את החשוד בזמן אמת בפעילות שאינה כשרה, חשוב לקחת בחשבון כי החוק מתייחס לנושא באופן מורכב. במדינות רבות בעולם האזנות סתר אינן חוקיות שעונש בצידן למפר את החוק. בישראל חוק האזנות סתר, התשל"ט-1979 קובע כי רק אם ההקלטה נעשתה באמצעות מכשור, היא עונה להגדרה של האזנות סתר. במידה ואדם נחבא מעין הדוברים, אין הדבר עונה להגדרה.
מאידך, האזנה נחשבת על פי החוק רק כאשר מבוצעת האזנה, קליטה או העתקה של דברי האנשים על ידי מכשיר. זאת ועוד, החוק קובע כי האזנת סתר אסורה רק במידה והיא בוצעה ללא ידיעת אף אחד מהצדדים. כלומר, אם ההאזנה בוצעה על ידי מכשיר כלשהו, או הינה מוקלטת, וצד אחד יודע על ביצועה של ההקלטה או שהיא מוקלטת על ידיו, הדבר אינו אסור על פי החוק.
חשוב להדגיש כי העונש לעובר על חוק האזנות סתר הינו גבוה במיוחד, והינו חמש שנים.
למרות האיסור, בישראל קיימים מספר גופים אשר בידם האישור לבצע האזנות סתר. שר הבטחון לנושאי בטחון המדינה, המשטרה, לאחר קבלת אישור כתוב מנשיא ביהמ"ש המחוזי, למטרת מניעת פשעים וכן איתור עבריינים. וכן מפכ"ל המשטרה כאשר נדרשת האזנה מיידית, על פי החוק.

The post האזנות סתר appeared first on צוות חקירות.

]]>
https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%94%d7%90%d7%96%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%a1%d7%aa%d7%a8/feed/ 0
חקירות פרטיות מחירים נוחים – חוקר פרטי מחירים אטרקטיביים https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%9e%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%99%d7%9d/ https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%9e%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%99%d7%9d/#respond Fri, 06 Aug 2021 06:59:19 +0000 https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/?p=4071 מחפשים חוקר פרטי שיבצע עבורכם מעקב/חקירה סמויה במחיר נוח? יש לכם למי לפנות! חברת צוות חקירות הינה חברה מובילה בארץ בתחום החקירות הפרטיות ומספקת ללקוחות בכל רחבי הארץ, שירותי חקירות פרטיות ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר, ללא פשרות! חוקר פרטי יחד עם מחיר נוח לכל כיס. לחברה, צוות חוקרים מיומנים ובעלי ניסיון עשיר בתחום, אשר מבצעים […]

The post חקירות פרטיות מחירים נוחים – חוקר פרטי מחירים אטרקטיביים appeared first on צוות חקירות.

]]>
מחפשים חוקר פרטי שיבצע עבורכם מעקב/חקירה סמויה במחיר נוח? יש לכם למי לפנות! חברת צוות חקירות הינה חברה מובילה בארץ בתחום החקירות הפרטיות ומספקת ללקוחות בכל רחבי הארץ, שירותי חקירות פרטיות ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר, ללא פשרות! חוקר פרטי יחד עם מחיר נוח לכל כיס.

לחברה, צוות חוקרים מיומנים ובעלי ניסיון עשיר בתחום, אשר מבצעים כל פרויקט מתחילתו ועד סופו ברמה הגבוהה ביותר, ללא עוררין ועושים זאת במיומנות ונאמנות ללקוח. בנוסף לשירות האישי והטוב של החברה, כל לקוחותיה נהנים מתמחורים נוחים וסבירים אשר מתאימים לכל כיס.

חברת צוות חקירות – טיב העבודה

עבודתה של צות חקירות מתנהלת בשני מישורים עיקריים: מקצועיות וכמובן תוצאות מצויינות בכל חקירה וחקירה. כל צוותי החברה מקפידים על הענקת יחס אישי לכל לקוח ולקוח, פרט למחיר הנוח והמתאים לכל כיס.

חברת צוות חקירות עובדת בתחומים שונים ומגוונים, כאשר אחד התחומים היותר עדינים הם כל הנושא של תיקי גירושים, שכן, בנושא זה חברת צוות חקירות מתנהלת בצורה נכונה ביותר וכמובן מסודרת להפליא.

כל לקוח ולקוח שמגיע לקבל שירות מהחברה, נהנה מיחס אישי מחברת צוות חקירות. בראש ובראשונה אוספת חברת צוות חקירות את כל המידע שהיא צריכה על מנת להתחיל בעבודת התחקיר. לאחר מכן בוחרים חוקר פרטי או את הצוות אשר יעבוד על אותו תיק ואז מתבצעת העבודה.

איזה תכונות צריכות להיות לחוקר פרטי בחברת צוות חקירות

חוקר פרטי צריך כמה תכונות על מנת להיות חוקר פרטי טוב והם: עמידה בלוח זמנים, אחראיות, אמינות, כושר ביטוי טוב, דיסקרטיות, סבלנות, מקצועיות, אינטיליגנציה, התמצאות במרחב, יחסי אנוש ועוד. צוות חקירות מקפידים הקפדה יתרה בנושא של תמחורים. לא כל חברת חקירות מקפידה על תעריפים הוגנים בהזמנת חוקר פרטי. הבנת אופי העבודה של משרד חקירות למעשה נותנת את האפשרות ללקוח לבחור איזה חברת חקירות מועדפת עליו. בכל הנושא של תמחורים ידה של חברת צוות חקירות היא על העליונה, מאחר וחברת צוות חקירות ממנה חוקר במחיר הסביר ביותר שניתן.

כיצד מתנהל נושא המחירים בצוות חקירות

המחירים של חוקרים פרטיים בצוות חקירות נקבע על פי כמה גורמים:

מהות העבודה, מרחק המשרד מבית הלקוח, כמה אנשים צריכים לבצע את המעקב, באיזה סוג של חקירה מדובר. מה מורכבות החקירה, באיזה ציוד יש להשתמש על מנת לבצע את החקירה.

אין ספק שיש כמה וכמה פרמטרים חיוניים בכל הנוגע לנושא של מחיר חוקר פרטי.

חברת צוות חקירות מעמידה בפני לקוחותיה מחירים נוחים של חוקר פרטי על מנת לאמוד את מחיר העבודה שהיא צריכה לבצע. על מנת לסגור על מחיר יש כמובן לבצע פגישה מסודרת עם מנהלי החברה או החוקר שאמון על עבודת החקירה. חוקר פרטי מחירים הוא נושא שלם בפני עצמו והוא כמובן נעשה בהקפדה יתרה ומסודרת בנוגע לאופי העבודה. ההמלצות הם תמיד לקבוע פגישה מסודרת מראש עם החוקר המוסמך על העבודה ולקבל ממנו הצעת מחיר. ישנם אנשים רבים אשר מבקשים הצעת מחיר בטלפון. חברת צוות חקירות נותנת הצעת מחיר אך ורק בפגישה מאורגנת ומסודרת. מחיריה של חברת צוות חקירות הם בהחלט נוחים לכל כיס.

חברת צוות חקירות חרתה על דגלה שירות אישי הוגן ותעריפים הוגנים המתאימים לאופי המשימה וליכולת הלקוח. צרו עימנו קשר עוד היום וקבלו יחס אישי ויעוץ ראשוני חינם, מחיר ושירות ללא תחרות. לחצו כאן ליצירת קשר ונציגנו ישוב אליכם בהקדם.

The post חקירות פרטיות מחירים נוחים – חוקר פרטי מחירים אטרקטיביים appeared first on צוות חקירות.

]]>
https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%9e%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%99%d7%9d/feed/ 0
זיהוי מספר חסום https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%96%d7%99%d7%94%d7%95%d7%99-%d7%9e%d7%a1%d7%a4%d7%a8-%d7%97%d7%a1%d7%95%d7%9d/ https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%96%d7%99%d7%94%d7%95%d7%99-%d7%9e%d7%a1%d7%a4%d7%a8-%d7%97%d7%a1%d7%95%d7%9d/#respond Fri, 06 Aug 2021 06:50:55 +0000 https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/?p=4063 בזכות הקלות שבה יכול כל אדם כיום לבצע שיחות חסומות, ישנם לא מעט אנשים אשר מוצאים עצמם מוטרדים על ידן לאורך זמן, ומוצאים עצמם חסרי אונים נוכח מתקפת הטלפונים שאת הגורם לה אינם יכולים לאתר, שכן הוא מסתתר מאחורי צמד המילים המופיע על הצג מספר חסום. באמצעות מספר חסום יכולים אנשים לאיים, להטריד, להפחיד, לרגל […]

The post זיהוי מספר חסום appeared first on צוות חקירות.

]]>
בזכות הקלות שבה יכול כל אדם כיום לבצע שיחות חסומות, ישנם לא מעט אנשים אשר מוצאים עצמם מוטרדים על ידן לאורך זמן, ומוצאים עצמם חסרי אונים נוכח מתקפת הטלפונים שאת הגורם לה אינם יכולים לאתר, שכן הוא מסתתר מאחורי צמד המילים המופיע על הצג מספר חסום.
באמצעות מספר חסום יכולים אנשים לאיים, להטריד, להפחיד, לרגל אחר האדם שבקו השני, מבלי שהוא יוכל לפנות למשטרה ולהצביע בבירור על הגורם הבעייתי.
מספר חסום נעשה בקלות על ידי חיוג הקידומת 43* או #31# (בהתאם למפעיל שממנו מתקשרים) או בחסימה קבועה המוזמנת על ידי מפעיל הקו.
על מנת להגיש תלונה במשטרה נגד מטריד, יש לתעד 10 שיחות הטרדה, זאת על ידי הקלטה של שיחות ההטרדה שנכנסות, ולצד רישום התאריך והשעה של כל אחת מן השיחות.
על מנת לזהות מיהו המטריד המתקשר דרך מספר חסום, לא ניתן לאתר באופן עצמאי את זהות המטריד, ויש לפנות לקבל עזרה של משרד חקירות מקצועי.
משרדנו צוות חקירות מיומן ומנוסה באיתור מטרידים טלפוניים, זאת באמצעות תיעוד השיחות הנכנסות מכל סוג טלפון. זאת באמצעות מערכת מתקדמת לזיהוי מספר חסום הפועלת 7 בימים בשבוע, 24 שעות ביממה, ומצליחה לזהות את המספר שממנו מתקבלת השיחה, גם אם מדובר בטלפון ציבורי או קו פנימי השייך למרכזייה. בסיום התהליך השיחה הנכנסת מוקלטת ונשמרת כקובץ, ומבקש השירות מקבל את מספר הטלפון שממנו התקבלה השיחה.
לאחר שנחשף מספר הטלפון שממנו הגיעה השיחה של המטרידן, מוצע ללקוח לעבור לשלב הבא, הכולל איתור האדם הניצב מאחורי אותו מספר חסום והטרדות, להגיע לפרטיו האישיים, ולקיים עימו שיחה מוקלטת שבמהלכה יתוודה כמבצע ההטרדות.
במידה ומדובר באדם המוכר לאדם המוטרד, אין צורך בהנחיות נוספות מצד משרד חקירות, אך במידה ומדובר באדם שזהותו אינה ידוע, הרי שמומלץ לבצע חקירת פרופיל, ולאחר מכן לפנות למשטרת ישראל עם דו"ח מפורט החתום על ידי משרדנו, הכולל הראיות שנאספו.
מהלך זה עשוי להביא לפתיחת חקירה משטרתית נגד הנאשם, ולהפסקתן של ההטרדות. רצוי לשקול אף הגשת תביעת נזיקין נגד המטרידן.

The post זיהוי מספר חסום appeared first on צוות חקירות.

]]>
https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%96%d7%99%d7%94%d7%95%d7%99-%d7%9e%d7%a1%d7%a4%d7%a8-%d7%97%d7%a1%d7%95%d7%9d/feed/ 0
משרד חקירות מקצועי https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%9e%d7%a9%d7%a8%d7%93-%d7%97%d7%a7%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%a7%d7%a6%d7%95%d7%a2%d7%99/ https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%9e%d7%a9%d7%a8%d7%93-%d7%97%d7%a7%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%a7%d7%a6%d7%95%d7%a2%d7%99/#respond Fri, 06 Aug 2021 06:47:06 +0000 https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/?p=4053 צוות חקירות הינה משרד חקירות פרטי אשר מומחיותו היא מציאת פתרונות למצבים סבוכים ולא פשוטים בחיי היומיום. לחברה, משרד חקירות המתמחה במציאת פתרונות יצירתיים ומהימנים לבעיות רבות בתחום החקירות, בו פועלים מסביב לשעון חוקרים מוסמכים ובעלי ניסיון רב בתחום. המטרה העיקרית סביבה פועלים כל חוקרי החברה היא לתת מענה ללקוחות תוך שילוב של ידע בתורת […]

The post משרד חקירות מקצועי appeared first on צוות חקירות.

]]>
צוות חקירות הינה משרד חקירות פרטי אשר מומחיותו היא מציאת פתרונות למצבים סבוכים ולא פשוטים בחיי היומיום. לחברה, משרד חקירות המתמחה במציאת פתרונות יצירתיים ומהימנים לבעיות רבות בתחום החקירות, בו פועלים מסביב לשעון חוקרים מוסמכים ובעלי ניסיון רב בתחום. המטרה העיקרית סביבה פועלים כל חוקרי החברה היא לתת מענה ללקוחות תוך שילוב של ידע בתורת החקירות וכמובן עבודה דינאמית ויצירתית בשטח, והם עושים זאת במצוינות, כבר שנים רבות של פעילות.

כל עבודת חקירה שמתקבלת בחברה, מבוצעת ומנוהלת באופן מושלם בין ידע עיוני לבין עבודה מעשית בשטח תוך שימת דגש על אופי עבודתו ומתן תוצאות הולמות.
בגידות, מעילות, איתור חייבים וכל דבר אותו תרצו לבדוק, יש למי לפנות! חברת צוות חקירות תעשה את העבודה עבורכם ותציג לכם את כל הראיות, תוך זמן קצר.

משרד חקירות צוות חקירות מבצעים חקירה במגוון תחומים רחב

חברתנו מתמחה בתחומים כמו: מעקבים, ריגול, חשיפת בגידות, מעקבים לצורך איסוף מידע, חקירות כלכליות אשר כוללות איסוף מידע רלוונטי, חשיפת חשבונות פיקטיביים, מקורות הכנסה, נכסים שוטפים, איתור רכבים ועוד. החברה מתמחה כמובן גם בתיקי גירושין וכל המשתמע מכך. נושא הגירושין הוא נושא רגיש ביותר ולכן החוקר דואג לספק מידע מהימן על נכסים המוסתרים או חשבונות המנוהלים בצורה נסתרת. השירות הינו מקצועי ומספק מגוון פתרונות חקירה תחת קורת גג אחת. צוות חקירות הוא ללא ספק משרד חקירות מהטובים שנראו בארץ. אנו עוסקים בכל תחומי החיים. כל מידע שלקוח צריך הוא מקבל מענה. המוניטין שצברנו, מביא אלינו לקוחות מכל הארץ על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר. אנו משרד חקירות בעל שם גדול בתחום החקירות. זהו משרד חקירות מקצועי ובעל חזון.

מה הייחודיות של צוות חקירות

ישנם הרבה חוקרים הפזורים בכל רחבי הארץ. כל אחד מתעסק בתחומים שונים של חקירות. המיוחד בצוות חקירות בשונה מהתנהלות גופי חקירות אחרים, הוא למעשה אופי עבודתו. אנשי חקירות בדרך כלל עובדים בשיטות שונות. חברתנו הינה חברה פרטית המכבדת את עצמה.
זהו משרד חקירות פרטי אשר לרשותו צוות חוקרים מיומן ומנוסה. צוות חקירות הינה חברה ותיקה המחזיקה צוות מקצועי וכן ציוד טכנולוגי מתקדם. משרד חקירות פרטי מחזיק צוות מסור בעל ידע רב בנושא חקירות. אנו מציעים שירותי משרד חקירות פרטי בעל רישיון לעסוק בתחומו. משרד חקירות פרטי המשלב יצירתיות יחד עם עבודת שטח. לכל החוקרים במשרדנו, רישיון לעסוק בתחומם. צוות חקירות מחזיקה אנשים מיומנים אשר יכולים לעמוד בתנאי לחץ ושומרים על חשאיות מוחלטת. צוות חקירות הינה חברת המבצעת חקירה החל מאיסוף הראיות ועד לבניית תיק חקירה מקצועי, אשר מושכת אליה קהל לקוחות רב. חברתנו נחשבת לאחת הטובות ביותר בתחום. אז קדימה- פנו לחברת צוות חקירות ולא תתאכזבו.

The post משרד חקירות מקצועי appeared first on צוות חקירות.

]]>
https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%9e%d7%a9%d7%a8%d7%93-%d7%97%d7%a7%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%a7%d7%a6%d7%95%d7%a2%d7%99/feed/ 0
סיפורי חקירות https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%a1%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%a8%d7%99-%d7%97%d7%a7%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa/ https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%a1%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%a8%d7%99-%d7%97%d7%a7%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa/#respond Fri, 06 Aug 2021 06:39:08 +0000 https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/?p=4037 צוות חקירות אנו מביאים בפניכם סיפורי חקירות מעניינים כדי שתוכלו להתרשם ממשרד החקירות שלנו. לסיפורי חקירות מעניינים מצטרפים גם סרטוני חקירות שניתן לצפות בהן ולראות את מידת יעילותה של חברת צוות חקירות. סיפורי חקירות "אני גרושה משזה שנתיים, בחודשים האחרונים לנישואיי התחילו החשדות כלפי בעלי לשעבר להתגבר ולהתחזק, אולם, מעולם לא הייתה לי ראיה מספיק […]

The post סיפורי חקירות appeared first on צוות חקירות.

]]>
צוות חקירות אנו מביאים בפניכם סיפורי חקירות מעניינים כדי שתוכלו להתרשם ממשרד החקירות שלנו. לסיפורי חקירות מעניינים מצטרפים גם סרטוני חקירות שניתן לצפות בהן ולראות את מידת יעילותה של חברת צוות חקירות.

סיפורי חקירות

"אני גרושה משזה שנתיים, בחודשים האחרונים לנישואיי התחילו החשדות כלפי בעלי לשעבר להתגבר ולהתחזק, אולם, מעולם לא הייתה לי ראיה מספיק חדה וברורה בכדי לעשות את הצעד לעבר הגירושין. לשם כך שכרתי את שירותיה של חברת צוות חקירות. אני מאוד מרוצה משיטת הפעולה שלה- החשדות שלי התגלו כאמיתיים וכמובן הוצגו כראייה מוכחת בבית משפט והכל בזכות העבודה הטובה והמקצועית של צוות חקירות. אני מודה לחברה על שירותיה!".
"לאחר שנים רבות בתור בעל עסק מצליח שנתתי אמון מוחלט ויד חופשית בעובדים שלי, שכולם היו כאן כמו משפחה אחת גדולה, גם אני הבנתי כי בענייני כספים, רצוי שלא לסמוך בעניים עצומות על אף עובד, גם אם הוא נראה לך כעובד המצטיין והנאמן של השנה. החשדות אחרי עובד שהיה לי בחברה ועבד תחתיי במשך 12 שנים! התחזקו כאשר מדי חודש הבחנו בכספים שנעלמים מהקופה. בדיוק בנקודה זו, החלתי לחפש חברת חקירות מקצועית והגעתי אל חברת צוות חקירות, אשר פעלה מנמרצות וסייעה לנו לתפוס עובד שלנו באמצע גניבה של כמות גדולה של כסף. אם לא היינו שוכרים את שירותיה של צוות חקירות לעולם לא היינו מגלים את תעלומת הכסף האבוד".
"גם אני כמו רוב הנשים מסביב לעולם, האמנתי שאני יכולה לשנות ילד רע ולהפוך אותו לאיש משפחה למופת, אולם גם אני נכשלתי בנושא בכך שלא רק שלא הצלחתי במשימתי להפוך את בן זוגי לאיש למופת, אלא גם לא הבחנתי בכל ההתרחשויות שהולכות לי מתחת לאף! במשך שנים יצאתי עם גבר שהיה שייך למעשה לעולם התחתון. ואיך גיליתי את זה? בעזרת חברת צוות חקירות שכמובן תוך כדי מיומנות רבה ועבודת שטח מקצועית, גילתה לי מי הבן אדם שאיתו אני חולקת את חיי- כיום אני כבר לא איתו ושוב מודה מקרב לב לחברת צוות חקירות על עבודתה".
"למעלה משנתיים חיפשתי אחר אדם שחייב לי הרבה מאוד כסף. מה לא עשיתי בכדי למצוא את אותו אדם, פניתי למשטרה, חיפשתי בעצמי בכל רשת אפשרית באינטרנט ועוד אך כלום לא עזר. עד שהגעתי אל חברת צוות חקירות אשר בתוך מספר ימי עבודה בלבד הצליחה לאתר את האדם שחייב לי את כל הכסף! תודה רבה לצוות המיומן והאדיב של החברה – אני ממליץ בחום!"
" כאשר אשתי הייתה עובדת עד שעות מאוחרות, הייתי משוכנע שזה בגלל שהיא מקדמת את העסק החדש שלה בנמרצות ואף הייתי גאה בה על מעשיה. אולם, כשזה הפך ליותר משעות הערב בימי חול, אלא, היה מתבטא בכך שהיא הייתה עובדת גם בסופי שבוע ולעיתים סופי שבוע שלמים, התחילו חשדותיי. חבר קרוב שלי המליץ לי לפנות אל חברת צוות חקירות וכך עשיתי. הראיות על הבגידה שהציגו בפניי החוקרים היו קשות מנשוא, אך אני שמח מאוד שעשיתי זאת ומודה להם על כך כל יום ביומו שיצאתי מהשקר בו חייתי. כיום אנו בהליכי גירושין"

סוף דבר

אין ספר – סיפורי חקירות- סרטונים על חברת צוות חקירות יש הרבה. סיפורי חקירות מעניינים הוצגו לפניכם. סיפורי חקירות מעניינים הם למעשה סיפורים אמיתיים ומתועדים על הצלחת החברה. סיפורי חקירות מעניינים הם באים להוכיח כי החברה היא טובה ומקצועית.

The post סיפורי חקירות appeared first on צוות חקירות.

]]>
https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%a1%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%a8%d7%99-%d7%97%d7%a7%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa/feed/ 0
סכסוכי שכנים https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%a1%d7%9b%d7%a1%d7%95%d7%9b%d7%99-%d7%a9%d7%9b%d7%a0%d7%99%d7%9d/ https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%a1%d7%9b%d7%a1%d7%95%d7%9b%d7%99-%d7%a9%d7%9b%d7%a0%d7%99%d7%9d/#respond Fri, 06 Aug 2021 06:38:19 +0000 https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/?p=4034 כבר הרבה מאוד זמן שאתה חושד שהשכן ממול אחראי ל"הפתעות" הקורות לך בתקופה האחרונה ואין לך הוכחה? חוקר פרטי יוכל לסייע במקרים של סכסוכי שכנים באופן יעיל. רבים יודעים לספר על שכנות טובה באזור מגוריהם. אלה קופצים בשעת הצורך לשכן ממול לקחת סוכר או חלב, ואחרים שומרים על קשרי ידידות חמים ואף הופכים לחברים קרובים. […]

The post סכסוכי שכנים appeared first on צוות חקירות.

]]>
כבר הרבה מאוד זמן שאתה חושד שהשכן ממול אחראי ל"הפתעות" הקורות לך בתקופה האחרונה ואין לך הוכחה? חוקר פרטי יוכל לסייע במקרים של סכסוכי שכנים באופן יעיל.

רבים יודעים לספר על שכנות טובה באזור מגוריהם. אלה קופצים בשעת הצורך לשכן ממול לקחת סוכר או חלב, ואחרים שומרים על קשרי ידידות חמים ואף הופכים לחברים קרובים. עם זאת, לצערנו, אידיליה זו אינה מנת חלקם של כל האנשים.

סכסוכי שכנים – אין גבול לרוע

סכסוך שכנים יכולים להיות באינספור דרכים, החל מהצבת צרכים בכניסה לבית, הפניית צינור המים לעבר דלת הכניסה, השחתת הרכב, איומים ועוד. לצערנו הרב, במקרים של סכסוכי שכנים, אנו עדים לתופעת הסלמה במלחמה זו, שבה כל האמצעים נחשבים כשרים, אפילו הצקה לילדים.

מטבע הדברים, מגורים בבניין צפוף שבו משפחות רבות, עלול לגרום לחיכוכים ולתופעת סכסוך שכנים, שלעיתים גולשים למריבות מכוערות החוצות את הדמיון, נפרשות על פני שנים רבות, ולעיתים אף עולות לכותרות העיתונים.

ישנם סיפורים אינספור על שכן פלוני אשר נתקל בהשתלטות מכוערת של שכנו על חצרו טיפין טיפין, צעד אחר צעד, ובשלב מסוים טען לבעלות על הקרקע., ומסרב להתפנות. סיפור אחר הוא על שכן שהחליט יום אחד להקים לעצמו לול תרנגולות בחצר הבית או אפילו מוסך, תוך התעלמות הפגנתית מן הפגיעה באיכות החיים של שכניו. למרות שמדובר בפגיעה משמעותית בדיירים, לעיתים קשה להוכיח כי נעשתה פגיעה, בשל התנהלות מניפולטיבית של השכן.

אז מה עושים? במקרה של סכסוכי שכנים, ישנם אנשים המחליטים בצדק לפנות לעירייה, לאגודה לתרבות הדיור, ולעיתים אף לבורר. לצערנו הרב, השימוש בגופים אלה, לעיתים רבות מעלה חרס, שכן מדובר באנשים עקשנים שעומדים על שלהם, ומצליחים בדרכים לא דרכים לעקוף את הרשויות, ומותירים את השכן מתוסכל.

כמו כן, כידוע למשטרה פעמים רבות אין די כוח אדם ומשאבים על מנת להתעסק בפתרון סכסוך שכנים שהפך למטרד. לצערנו, ישנן בעיות דחופות יותר העומדות על סדר היום של המשטרה, כמו רציחות, גניבות וכו', ועל כן תחום זה מופנה באופן אוטומטי לחוקרים הפרטיים, אשר משלימים את העבודה היכן שהמשטרה אינה יכולה.

כאמור, סכסוכי שכנים הינו מצב מורכב לגמרי המצריכים דרכי פעולה יצירתיות, אשר יצליחו ללכוד את השכן בקלקלתו ויספקו לשכן המתוסכל חומר ראייתי מספק שיוכל להגיש לבית המשפט על מנת לפתור את הסיטואציה. חוקר פרטי יכול לעזור לכם במקרה זה.

חשוב לציין, כי לא כל סכסוכי שכנים מצריך התערבות של חוקר פרטי, ויש פעמים בהם עדיף לנסות ליישב סכסוך שכנים בדרכי שלום. רק במצבים בהם ניסיון לדיאלוג אודות הסכסוך מעלה חרס לאחר תקופה ארוכה, ובאין אלטרנטיבה, אז כדאי לנסות לפנות לחוקר פרטי שיוכל לנסות לסייע.

סכסוכי שכנים – צריך לשים לזה סוף

אין שום סיבה שאתה ומשפחתך תמשיכו לסבול מהטרדות והצקות ותקבלו מצב זה של סכסוך כשגרה.

לכל אדם מגיע לחיות חיים שקטים ללא הצקות חוזרות ונשנות. בסופו של דבר, לא חייבים לעבור דירה כדי לשים קץ למצב הזה.

אם בעבר שכנים מסוכסכים היו מחליפים קללות עסיסיות וצעקות קולניות.

היום רבים מחליטים לפנות לחוקר פרטי, אשר באמצעותו מכשור טכנולוגי מתקדם, המסוגל להותיר את כפיהם "נקיות". ללא כל מאמץ מצידם, החוקר הפרטי מצליח להפליל את השכן המתנכל.

סכסוך שכנים – עניין שגרתי

רבים נוטים לחשוב כי רוב עבודתו של חוקר פרטי הינה סביב חקירות אישות, בגידות בין בני זוג ונושאים דומים. עם זאת, ישנן פניות לא מועטות של אנשים הסובלים מהטרדות נמשכות מצד שכניהם המתנכלים, המנסים לגרום לפגיעה באיכות חייהם. לעיתים אלה סכסוכי שכנים בינוניים, אך במקרים אחרים מדובר בהצקות של ממש המגיעות לכדי סכנה, ויש לפנות לאיש מקצוע שיוכל לנסות לפתור את המצוקה.

משרד צוות חקירות הינו מנוסה בחקירות סכסוכי שכנים, ומסוגל לסייע לכם לשים קץ לבעיה הפוגעת באיכות חייהם. פנו אלינו עוד היום, והשיבו לביתכם

The post סכסוכי שכנים appeared first on צוות חקירות.

]]>
https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%a1%d7%9b%d7%a1%d7%95%d7%9b%d7%99-%d7%a9%d7%9b%d7%a0%d7%99%d7%9d/feed/ 0
חקירות מכל הסוגים https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%97%d7%a7%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%9b%d7%9c-%d7%94%d7%a1%d7%95%d7%92%d7%99%d7%9d/ https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%97%d7%a7%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%9b%d7%9c-%d7%94%d7%a1%d7%95%d7%92%d7%99%d7%9d/#respond Fri, 06 Aug 2021 06:37:39 +0000 https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/?p=4031 חברת צוות חקירות הינה חברה המתמחה בחקירות מכל הסוגים וחרטה על דגלה מצוינות בכל הנוגע למתן שירות מתקדם, אישי, מסור ומהימן.חברתנו מעניקה שירותי חקירות ובילוש בכל הארץ – תוכלו לקבל שירותים של חוקר פרטי בצפון הארץ, חוקר פרטי במרכז הארץ וחוקר פרטי בירושלים. כל אחד מהם מכיר את רזי היאזור ויודע מה הבידול שלהם. חברת צוות […]

The post חקירות מכל הסוגים appeared first on צוות חקירות.

]]>

חברת צוות חקירות הינה חברה המתמחה בחקירות מכל הסוגים וחרטה על דגלה מצוינות בכל הנוגע למתן שירות מתקדם, אישי, מסור ומהימן.
חברתנו מעניקה שירותי חקירות ובילוש בכל הארץ – תוכלו לקבל שירותים של חוקר פרטי בצפון הארץ, חוקר פרטי במרכז הארץ וחוקר פרטי בירושלים. כל אחד מהם מכיר את רזי היאזור ויודע מה הבידול שלהם. 
חברת צוות חקירות שמה לעצמה למטרה לנהל חקירות שוטפות כמובן על פי בקשת קהל לקוחותיה. חברת צוות חקירות הינה חברה בעלת מוניטין רב וכמובן ידע מקצועי בתחום.

כל החקירות שמגיעות אל צוות החברה מתנהלות ומתבצעות על הצד הטוב ביותר, תוך שימת דגש על פרטים חשובים כמו: אחריות, מקצועיות, מיומנות, עמידה  בזמנים, וכמובן עבודה תחת לחץ.

אנו מתמקדים בטיפול אישי ומסור לכל לקוח, תוך הענקת פתרונות יעילים ויצירתיים תוך הקפדה על עבודה מקצועית על הצד הטוב ביותר. תוצאות מהימנות בזמן קצר לשביעות רצון הלקוח הן ערך חשוב במשרדנו.

מהן חקירות?מה כוללים שירותי חוקר פרטי?

משרדנו כמובן מתמקד בעיקר בנושא חקירות. עיקר העבודה נעשית על ידי צוות מיומן ובעל ניסיון רב. כל חוקר פרטי שהינו חלק מהצוות של "צוות חקירות" הוכשר באופן אופטימלי. 

מנהלי החברה – ציון יפרח ואיציק בן עטר עושים את עבודתם נאמנה. המנהלים מחזיקים ברשיונות ממשרד המשפטים ופועלים בצורה חוקית ובהקפדה יתרה על עבודתם.

חקירות הן למעשה שם כולל לעבודה מקיפה שאותה "צוות חקירות" מספקת כחברה.

השלבים בחקירות

ישנם כמובן כמה שלבים בעבודת חקירה אשר מתבצעים ע"י החברה מול הלקוח.
ראשית מזמנת החברה את הלקוח אליה למשרד על מנת לקבל רושם כללי. הלקוח מספק לחברה את כל המידע הדורש בנוגע להליך חקירות שהיא הולכת לבצע.
אנו כמשרד חקירות כמובן לוקחים את כל המידע הנ"ל ומנתחים אותו – משמע מפרקים את המידע לגורמים אשר יסייעו לנו לעבוד בצורה נכונה ולהגיע לחקר האמת.

סוגי חקירות

יש כמובן כמה וכמה סוגי חקירות לדוגמא:

1. חקירות כלכליות – אלה חקירות אשר מטרתן להוציא מידע הנוגע לנכסים של הנחקר. תרים אחר מידע על חשבונות פיקטיביים, חשבונות מוסתרים או כספים שהוא מעלים לחו"ל.

2. חקירות פרטיות – אלא חקירות שבדרך כלל נעשות בדלתיים סגורות. חקירה פרטית בדרך כלל נעשית אחרי אדם מסויים או אחרי גוף שאותו חוקרים. חקירה פרטית היא בהחלט דיסקרטית, חקירה פרטית כמובן נעשית בצורה מאוד יסודית תוך הקפדה על נהלים מסיימים. חקירה פרטית היא מאוד יעילה ברוב המקרים והתוצאות הן טובות ביותר. חקירה פרטית כדאי שתתבצע ע"י חברה מקצועית. למעשה חקירות פרטיות הם שם כולל לכל החקירות שנעשות. חקירות פרטיות כוללות גם את החקירות האישיות וגם את החקירות הפליליות. 
חקירות פרטיות הן למעשה הנפוצות ביותר משום שהן עוסקות בתחומים רבים. משרדנו מתמחה שנים בחקירות פרטיות.

3. חקירות פליליות – חקירות פלילות הן כמו חקירות פרטיות רק כאן הפן הפלילי תופס מקום.
יש סיכוי שנפגוש או נדון בעבריינים או אנשי העולם התחתון. חקירה פלילית צריכה להתנהל בזהירות רבה.

4. חקירות אישות – אלה חקירות שמתנהלות בעיקר בסוגיית היחסים הבין זוגיים. חקירות אלה יעסקו ביחסי אישות.

5. חקירות בחו"ל – אלה חקירות שבדרך כלל מתבצעות בחו"ל כאשר לקוח מסויים מבקש מידע על מישהו שחיי בחול. חברת "צוות חקירות" מנהלת גם חקירות מסוג זה.
ישנם סוגים שונים של חקירות ובדרך כלל אנו ממנים חוקרים מיוחדים לכל נושא. רצוי שכל חוקר יתמחה בתחום מסויים של חקירות על מנת שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.  כמו כן נדרשת הבנת האיזור שבו מתרחשות החקירת – צפון, דרום, מרכז וכו'
אנחנו ממנים איש מיוחד לכל איזור ותוכלו להעזר בשרותי חוקר פרטי בצפון, חוקר פרטי בירושלים, חוקר פרטי במרכז וכו'
חקירות פרטיות  הם בהחלט נושא מורכב בפני עצמו. חוקר פרטי הוא מקצוע בעל רבדים רבים וכמובן שיש ללמוד אותו היטב.

The post חקירות מכל הסוגים appeared first on צוות חקירות.

]]>
https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%97%d7%a7%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%9b%d7%9c-%d7%94%d7%a1%d7%95%d7%92%d7%99%d7%9d/feed/ 0
נטרול מעקב https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%a0%d7%98%d7%a8%d7%95%d7%9c-%d7%9e%d7%a2%d7%a7%d7%91/ https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%a0%d7%98%d7%a8%d7%95%d7%9c-%d7%9e%d7%a2%d7%a7%d7%91/#respond Fri, 06 Aug 2021 06:37:13 +0000 https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/?p=4029 אי פעם חשתם שמישהו עוקב אחריכם? בוחן אתכם באופן מדוקדק מבלי שאתם יכולים בדיוק לדעת במי מדובר? או שאולי הבחנתם באיזו מכונית חשודה שעושה את דרכה אחרי רכבכם באופן עקבי? לפעמים נדמה לנו שאנו נמצאים תחת מעקב של איש זר, אך איננו יכולים לשים את האצבע על כך בוודאות. המחשבה מטרידה אותנו, ואנו מתנדנדים בין […]

The post נטרול מעקב appeared first on צוות חקירות.

]]>
אי פעם חשתם שמישהו עוקב אחריכם? בוחן אתכם באופן מדוקדק מבלי שאתם יכולים בדיוק לדעת במי מדובר? או שאולי הבחנתם באיזו מכונית חשודה שעושה את דרכה אחרי רכבכם באופן עקבי?
לפעמים נדמה לנו שאנו נמצאים תחת מעקב של איש זר, אך איננו יכולים לשים את האצבע על כך בוודאות. המחשבה מטרידה אותנו, ואנו מתנדנדים בין תפיסתנו כפרנואידים בעלי דמיון פורה לבין החשד שאולי, אכן מישהו החליט לבצע מעקב אחרינו.
עם ריבוי משרדי החקירות כיום, לצד עלייה במספר הבוגדים בבני זוגם והמועלים בכספי החברה שלהם, רבים כיום פונים למשרדי חקירות בבקשה לאשש או להפריך חשש לאי נאמנות באמצעות חוקרים פרטיים מיומנים ובעלי ניסיון, העושים שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.
על כן, החשד שמא אדם מסוים נתון למעקב, אינו מופרך ושייך לסרטי מתח כדוגמת ג'יימס בונד, אלא חלק ממשי מחיינו, שבו עלול כל אחד מאיתנו למצוא את עצמו בשלב כזה או אחר של חיינו.
עובדה זו אמורה באופן טבעי להטריד יותר מכל אדם המקיים רומן מחוץ לנישואין, או מגלה כל חוסר נאמנות לבת זוגו. לחלופין- כל אדם המגלה חוסר נאמנות לאדם מסוים, שכן במצב זה הוא או היא חשופים להרשעה בדבר בגידה, שיובילו לפגיעה ממשית בחייהם.
משרד צוות חקירות המיומן ובעל הניסיון ארוך השנים, מציע ללקוחותיו נטרול מעקב, במסגרתו הלקוח החושד כי הינו נתון תחת מעקב, זוכה לטיפול המנטרל מעקב זה, ומצליח להטעות את החוקר הנגדי.
כדי להבין כיצד חוקר פרטי מביא לידי נטרול מעקב, צריך להבין כי ראשית ביצוע מעקב הינו אחד הגורמים המרכזיים המשמשים את עבודתו של החוקר. על מנת לנטרל מעקב צריך להביא בחשבון את כל סוגי המעקבים הקיימים הנמצאים ברשותו של החוקר- מלאכה לא פשוטה אך ניתנת לביצוע. הדבר אף מצריך זהירות משנה בתקופה המדוברת מצד הלקוח התופס עצמו כנמצא תחת מעקב.
הידע שהצטבר במשך שנים ארוכות במשרד צוות חקירות ממקרים מרובים, הביא להצטברות ידע ברמת מומחיות המאפשר לזהות מעקב ולדעת כיצד להביא לידי נטרול מעקב, באמצעות שיטות ודרכים מתוחכמים.
בזכות נטרול מעקב שמציעה חברת צוות חקירות, תוכלו למעשה להכשיל ניסיון של גורם חיצוני המבקש להתחקות אחר המהלכים שלכם, ולסקל ניסיון שלו לתעד אתכם ברגע מביך.
לרוב חוקר שנשכר על ידי אדם המבקש לעקוב אחריכם, מחזיק באמצעים טכנולוגים וידע המסוגלים בזמן לא מועט להשיג את העדות המרשיעה והמבוקשת, לכן הליך נטרול מעקב הינו מצריך היערכות מוקדמת ככל האפשר, על מנת לצמצם את גודל הפגיעה.

The post נטרול מעקב appeared first on צוות חקירות.

]]>
https://www.xn----9hcfgf8dtaic.com/%d7%a0%d7%98%d7%a8%d7%95%d7%9c-%d7%9e%d7%a2%d7%a7%d7%91/feed/ 0